אודותינואז מי אנחנו?
  
בוטיק השמה ייחודי המספק שירותי גיוס כוללים לדרגים השונים עבור חברות טכנולוגיות ומסחריות בתחומי ההנדסה והפיתוח, השיווק והמכירות, התפעול, הכספים, האדמיניסטרציה ומשאבי האנוש.
 
אנו מתמחים בגיוס פרו -אקטיבי ובגיוס באמצעות המדיה החברתית, כמו כן  אנו מתמחים במשרות מורכבות ודיסקרטיות ובפרופילים המצריכים "Head Hunting" איכותי.

 


אז למה אנחנו?
 
מועמדים -

כבוטיק השמה, כל מועמד/ת שבוחר לפנות אלינו מקבל את היחס האישי ביותר. אנו רואים בכם לקוחות לכל דבר ועניין, ולא "עוד" טופס של קורות חיים המכיל "buzzwords". אנו מרכיבים תמונת אדם מלאה ומאפיינים את הצרכים והיכולות שלכם, ציפיות השכר שלכם ונתונים נוספים שמשמעותיים עבורכם אל מול המשרה המוצעת.
כל המשרות הן משרות קיימות ואקטואליות ומובטחת לכם דיסקרטיות הרמטית ומוחלטת.
 

מעסיקים -
 
כמעסיקים, מובטחת לכם העברת מספר מצומצם של מועמדים העומדים בכל הדרישות ולאחר שעברו סינון ואבחון מדוקדקים. התהליך הוא למעשה תהליך "פינצטה", כאשר בפועל מתוך עשרות ולעתים מאות קורות חיים המתקבלים עבור כל משרה, אנו נדע לאפיין את החיפוש ולדייק עבורכם את  המועמדים המתאימים והאטרקטיביים ביותר. הדרך המנחה אותנו בעבודתנו השוטפת מולכם נגזרת מרצון אמיתי ליצור התאמה ראשונית מקסימלית, ובכך למנוע את סרבול תהליך הגיוס כולו. אנו מאמינים שגיוס לא מסתכם רק ב"כאן ועכשיו" - ולכן אנו שמים את הדגש גם על השתלבותו העתידית של המועמד במקום עבודתו החדש מבחינת התרבות הארגונית וסביבת העבודה, אפשרויות הקידום והפוטנציאל הגלום במשרה שאליה הוא מתמיין. התאמה מקצועית הינה גורם מהותי, אולם יש להבין כי היא מהווה רק חלק ממכלול אספקטים שביכולתם לנבא השתלבות מוצלחת של מועמדים לטווח ארוך במקום עבודתם החדש
.